Субота, 27.04.2024, 09:51

Львівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №74 ЛМР ЛО

6 класи

З нагоди святкування Дня української писемності та мови 12 листопада у Львівській ЗОШ 74 було проведено виховний захід

"Від рідного слова ти сил набирайся, ніколи  й ніде ти його не цурайся"

під керівництвом класного керівника Божик Н.В. та вчителя музики Сушко Н.В.

Українська мова є національною мовою нашого народу і бере свій початок із глибин віків. Кожна справжня людина вивчає і шанує рідну мову - дорогоцінний скарб, духовну спадщину, передану нам попередніми поколіннями. Ми повинні не лише зберігати набуте, а й примножувати багатство мови для прийдешніх поколінь.

Любімо свою мову, бо з нею наше майбутнє та майбутнє України.

У  рамках виховного заходу ”Ми -- сучасні львів’яни”, 6--Б клас відвідав інтерактивну виставу у Вільному театрі “ОКО”, провів екскурсію вулицями рідного міста, ознайомився з історією визначних пам’яток міста Лева.

«І мене в сім’ї великій,

В сім’ї вольній, новій,

Не забудьте пом’янути

Незлим  тихим словом.»

Т.Шевченко

Для багатьох поколінь українців – Шевченко значить багато, що здається ми вже усе про нього знаємо, його твори для нас близькі і зрозумілі, і він завжди з нами. Та насправді це не так, Тарас Григорович Шевченко, як явище велике і вічне – невичерпний. Він був, є і буде продовжуватися, так як він і є велична історія України. Він росте і розвивається в часі, і нам ще йти, і йти до його осягнення.

15 березня 2018 року в актовому залі  школи  відбулось

загальношкільне свято «Іду з дитинства до Тараса».

Упродовж літературно-мистецького свята звучали поетичні рядки Тараса Шевченка у виконанні учнів 6-В та 9-А класів.

Усіх присутніх зворушили поезії Великого Кобзаря та пісні у виконанні  капели бандуристок «Ягілка».

Львівська загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів №74

м.Львів-Рудно, 79493