СЛАВА УКРАЇНІ!

Якщо маєш в серці Україну,

То живи для неї неодмінно,

І любов синівську невгасиму

До людських сердець неси невпинно.

З метою виховання  в учнів почуття патріотизму, національної гордості, любові до рідного краю 20.04.2018 року  у школі

під керівництвом учителя 3-Б класу Савки Л.І. було проведено свято

"З Україною в серці".

«І мене в сім’ї великій,

В сім’ї вольній, новій,

Не забудьте пом’янути

Незлим  тихим словом.»

Т.Шевченко

Для багатьох поколінь українців – Шевченко значить багато, що здається ми вже усе про нього знаємо, його твори для нас близькі і зрозумілі, і він завжди з нами. Та насправді це не так, Тарас Григорович Шевченко, як явище велике і вічне – невичерпний. Він був, є і буде продовжуватися, так як він і є велична історія України. Він росте і розвивається в часі, і нам ще йти, і йти до його осягнення.

15 березня 2018 року в актовому залі  школи  відбулось загальношкільне свято «Іду з дитинства до Тараса».

Упродовж літературно-мистецького свята звучали поетичні рядки Тараса Шевченка у виконанні учнів 6-В та 9-А класів. Усіх присутніх зворушили поезії Великого Кобзаря та пісні у виконанні  капели бандуристок «Ягілка».

21 листопада вся Україна відзначає дуже важливе свято – День гідності і свободи. Кожен громадянин нашої країни, знає, на честь яких подій було засноване це торжество. І, звичайно, 21 листопада проходить чимало урочистих та меморіальних заходів. Наша школа теж гідно відзначила цей день, перший урок усі класні керівники розпочали Гімном України та вшанували пам'ять тих, хто загинув у ці криваві дні. Учні 9А класу під керівництвом Подоли Д.Б. підготували захід : "Герої не вмирають". пригадуючи страшні моменти тих днів... Ми будемо пам'ятати!!!

З метою національно-патріотичного виховання учнівської молоді, святкування Дня захисника України, Дня Українського козацтва,

Покрови Пресвятої Богородиці та 75-ї річниці від дня створення Української Повстанської Армії:

• 11.10.2017р. у школі для учнів 8-10-х  класів курсантами Академії Сухопутніх військ імені гетьмана П.Сагайдачного, старшими курсантами Гоголем В. та Мацишином В. були проведе уроки мужності.

.

• 12.10.2017р. учнівським самоврядуванням під керівництвом педагога-організатора         Гладій Г.М., спільно із капелою бандуристок "Ягілка" був проведений загальношкільний захід,  присвячений 75-й річниці від дня створення Української Повстанської Армії

"Коли ви вмирали, вам дзвони не грали...".

Сьогодні, маючи свою державу, ми повинні пам’ятати, що для того, щоб синьо-жовтий Державний Прапор України вільно тріпотів над державними установами і                      закладами та вирізняв український народ серед інших, поклали свої голови мільйони українців. І найбільша заслуга у цьому тих, хто поліг за неї в середині минулого століття, тих замордованих у в’язницях  і на каторжних роботах у 60-80-ті роки.

• 13.10.2017р. учнями 1-5-х класів під керівництвом вчителя початкових класів             Полякової Л.В. було проведено загальношкільне свято, присвячене Дню захисника України "Тепло долонь і серця для Вас, захисники!".
«  Червень 2018  »