Історія школи

Середня загальноосвітня школа №74 м. Львова розташована у передмісті Львова, в смт Рудно. Історія селища і школи сягає своїм корінням у XIV ст.. Перебуваючи під владою Польщі, а потім Австрії, руднівчани жили у страшних злиднях, терпіли тяжкий гніт і перебували у темряві повного безкультур’я та неосвіченості. Щоб подолати всі труднощі потрібно було пройти етап столітнього розвитку. Перша культурно-освітня установа в Рудно – читальня "Просвіта”. Відомими громадськими діячами, які наполегливою працею підносили культурний та освітній рівень руднівчан, будили їхню національну свідомість, були шановані люди, як-от: Лев Терещаковський, Євген Дудкевич, Володимир Таницький. Особливо слід згадати вчителів, які навчали основ освіти: Андрій Научук, Михайло Банах, Павло Банах. Вони зробили неоціненний внесок у розбудову культури і освіти нашого селища. Славні традиції продовжили ті, кого маємо право назвати учитель від Бога. Серед них відома на Україні Євгенія Кучеренко, вчителька української мови та літератури. Саме вони ввели у світ знань перших учнів сучасної СШ№74, яка відчинила свої двері 1977 року.
«  Грудень 2017  »